Nasz zespół

 

Grażyna Grzelachowska- właścicielka biura od 1997 r.

 

 

Ukończyła polonistykę oraz podyplomowe Studium Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasją są m.in. podróże, które pojmuje holistycznie, uwzględniając wszystkie aspekty kulturowe odwiedzanych krajów – przyrodę i cuda natury, architekturę, muzykę, taniec, sztukę kulinarną, mentalność i zwyczaje mieszkańców. Zaangażowana w kreatywny marketing i nowe technologie komunikacji z klientem, social media marketing.

 

Wszystkim Państwu chciałabym życzyć wspaniałych podróży i zadedykować poniższą maksymę autorstwa Wojciecha Cejrowskiego:

Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spełnienie swoich marzeń”

Grażyna Grzelachowska

 

 

 

Monika Kamińska – doświadczenie w branży od 2001 r. a od 2018 r. w BP Kleopatra. Odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych, rozliczenia i przygotowanie klientów do podróży.

 

 

Angelika Grzelachowska-Larek – pełnomocnik właściciela. Odpowiedzialna za zarządzanie firmą, komunikację z kontrahentami oraz zespołem pracowniczym.