O firmie

 

Biuro Podróży Kleopatra rozpoczęło swoją działalność na rynku turystycznym w 1997 r.

 

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie sprzedaży agencyjnej imprez turystycznych.

Jako agencja turystyczna sprzedajemy oferty tylko renomowanych touroperatorów, co zapewnia naszym Klientom bezpieczeństwo i najwyższy standard wypoczynku. Oprócz sprzedaży usług, zapewniamy Państwu również profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej oferty oraz indywidualną opiekę nad rezerwacją.

 Naszym celem jest zapewnienie Państwu niezapomnianych wrażeń. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu Państwo nas doceniają i są usatysfakcjonowani.


Nasze 24-letnie doświadczenie sprawia, że z każdym sezonem powiększa nam się grono stałych i zadowolonych klientów. Zostaje to również docenione przez największych organizatorów z którymi współpracujemy, otrzymując prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia. Za każdą zdobytą przez nas nagrodą kryją się dziesiątki udanych urlopów i Państwa satysfakcja.

 

Specjalizujemy się także w sprzedaży rejsów wycieczkowych luksusowymi statkami pływającymi po morzach i oceanach. Jesteśmy certyfikowanym Salonem Sprzedaży Rejsów reprezentującym Atlas Tours.

 

Co nas wyróżnia?

 

  • Wysoka jakość świadczonych usług!

Gwarantujemy naszym Klientom wysoką jakość świadczonych usług. Pracownicy biura są doświadczonymi konsultantami ds. sprzedaży usług turystycznych i ekspertami w turystyce.

 

  • Indywidualna opieka nad Państwa rezerwacją!

Od momentu dokonania rezerwacji aż do Państwa powrotu z wakacji, cały czas sprawujemy opiekę formalną nad rezerwacją. Informujemy o wszelkich zmianach jakie zachodzą na dokonanej rezerwacji (zmiany i potwierdzenie godzin lotów, otrzymanie dokumentów podróży itp.)

Państwo nie muszą się o nic martwić- to my zajmujemy się wszystkim!

 

  • Kilkanaście biur touroperatorów w jednym miejscu!

W naszej ofercie posiadamy wielu sprawdzonych organizatorów! To powoduje, że gwarantujemy najniższą cenę danej oferty, wysoką dostępność oraz różnorodność oferty!

 

  • Zakładamy i realizujemy karty rabatowe!

Podczas dokonywania rezerwacji zapytamy o kartę stałego klienta wybranego organizatora. Jeżeli będą Państwo posiadać kartę lojalnościową, nałożymy odpowiednią zniżkę. W innym przypadku chętnie pomożemy w otrzymaniu karty stałego klienta i dokonamy w Państwa imieniu wszelkich formalności.


Pozycja naszej firmy jest w dużej mierze zasługą Państwa - naszych Klientów, którzy od wielu lat powierzają nam organizację  swojego wypoczynku.

Państwa marzenia o wspaniałych wakacjach są dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na doradztwo i słuchanie naszych Klientów. Nasi konsultanci wyposażeni są w wiedzę i nowoczesne narzędzia, dzięki którym spośród tysięcy ofert wybierają te, które najbardziej odpowiadają Państwa wizji idealnych wakacji. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez 7 dni w tygodniu, oferując elastyczność w sposobie rezerwacji oraz płatności.

 

Wieloletnia obecność na rynku turystycznym zobowiązuje, motywuje oraz inspiruje, by stworzyć Państwu jeszcze większe możliwości oraz bardziej komfortowe warunki podróżowania i wypoczynku.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli i życzymy dalszego spełniania podróżniczych marzeń.

 

 

Grażyna Grzelachowska – właściciel i pracownicy