KAMILA ZIĘBA

Kierownik Biura

Odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych oraz marketing i kreowanie wizerunku firmy. Od 2021 r. jako Kierownik Biura aktywnie uczestniczy w zarządzaniu firmą i koordynuje pracę zespołu. W branży turystycznej jest obecna od 2007 r., a od 2010 r. nieprzerwanie współpracuje z BP Kleopatra.

 

MONIKA KAMIŃSKA

Doradca klienta

Odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych, rozliczenia i przygotowanie klientów do podróży. W branży turystycznej pracuje od 2001 r., a od 2018 r. jest zatrudniona w BP Kleopatra.

 

KATARZYNA SZEWCZYK

Doradca Biura

Odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych, tworzenie fanpage'a firmy na Facebooku oraz prowadzenie newslettera. Od 2015 r. pracuje w branżach związanych z bezpośrednią obsługą klienta, a od 2018 r. zbiera doświadczenie w turystyce jako członek zespołu BP Kleopatra.

 

ANGELIKA GRZELACHOWSKA-LAREK

Pełnomocnik

Jako córka założycieli biura w praktyce jest związana z BP Kleopatra od początku istnienia firmy. Obecnie odpowiada za zarządzanie firmą, obsługę prawną oraz komunikację z kontrahentami.