KAMILA ZIĘBA

Kierownik Biura - współwłaściciel

Odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych oraz marketing i kreowanie wizerunku firmy. Od 2021 r. jako Kierownik Biura aktywnie uczestniczy w zarządzaniu firmą i koordynuje pracę zespołu, a od 2023 r. jest zaangażowana w działalność firmy jako współwłaściciel. W branży turystycznej obecna od 2007 r., a od 2010 r. nieprzerwanie współpracuje z Biurem Podróży Kleopatra.

 

 

MONIKA KAMIŃSKA

Doradca klienta

Odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych, rozliczenia i przygotowanie klientów do podróży. W branży turystycznej pracuje od 2001 r., a od 2018 r. jest zatrudniona w Biurze Podróży Kleopatra.

 

 

DARIUSZ WIECZORKOWSKI

Doradca klienta

Odpowiedzialny za profesjonalne doradztwo, sprzedaż usług turystycznych oraz prowadzenie naszych social mediów i wdrażanie rozwiązań e-marketingu. Doświadczenie w turystyce zdobywa od 2010 r., mając okazję poznać tajniki branży zarówno we współpracy z touroperatorami, jak i z perspektywy agenta turystycznego. Z Biurem Podróży Kleopatra związany jest od sierpnia 2023 r.

 

 

 

ANGELIKA GRZELACHOWSKA-LAREK

Współwłaściciel

Jako córka założycieli biura w praktyce związana jest z Biurem Podróży Kleopatra od początku istnienia firmy. Obecnie jako współwłaściciel odpowiada za zarządzanie firmą, obsługę prawną oraz komunikację z kontrahentami. Obok zaangażowania w turystykę, jest czynnym adwokatem, prowadzącym praktykę w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa pracy.