Biuro Podróży Kleopatra rozpoczęło swoją działalność na rynku turystycznym w 1997 r. jako wspólne przedsięwzięcie Grażyny Grzelachowskiej-Witkowskiej oraz jej męża Andrzeja Witkowskiego.

Przez kolejne blisko 25 lat Grażyna Grzelachowska-Witkowska budowała stabilną pozycję firmy jako jednego z najlepszych lokalnych multiagentów turystycznych, wykorzystując przy tym swoją wiedzę i doświadczenia z podyplomowego Studium Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, a także wrażliwość i otwartość na świat, które ukształtowały w niej ukończone wcześniej studia polonistyczne.

Jej ogromną pasją pozostawały zawsze podróże, które pojmowała holistycznie, interesując się wszystkimi aspektami kulturowymi odwiedzanych krajów – przyrodą i cudami natury, architekturą, muzyką, tańcem, sztuką kulinarną, mentalnością i zwyczajami mieszkańców. W firmie angażowała się w kreatywny marketing i nowe technologie komunikacji z klientem oraz rozwój social media marketingu.

 

Wszystkim Państwu chciałabym życzyć wspaniałych podróży i zadedykować poniższą maksymę autorstwa Wojciecha Cejrowskiego:

„Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spełnienie swoich marzeń”.

 


Wywiad z Grażyną Grzelachowską-Witkowską dla magazynu Wiadomości Turystyczne
Kliknij, aby zapoznać się z wywiadem

CH Auchan przy ul. Puławskiej w Piasecznie - siedziba biura w latach 1997-2021 r.

Praktycznie od samego początku istnienia biuro było związane z Piasecznem oraz okolicami, gdzie przez prawie 25 lat miało swoją siedzibę w CH Auchan przy ul. Puławskiej. W grudniu 2021 r. firma rozpoczęła działalność w nowej lokalizacji przy CH Kaufland w Piasecznie, traktując tę zmianę jako motywację do wprowadzenia kolejnych udogodnień dla Klientów oraz wszechstronnej modernizacji. Głównym profilem działalności pozostaje niezmiennie świadczenie usług w zakresie sprzedaży agencyjnej imprez turystycznych renomowanych touroperatorów.

 

CH Kaufland przy ul. Okulickiego w Piasecznie - nowa siedziba biura od grudnia 2021 r.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Oferta kilkunastu touroperatorów w jednym miejscu

Od lat współpracujemy z wieloma zaufanymi organizatorami, dzięki czemu możemy przedstawić naszym klientom różnorodne propozycje na wielu poziomach cenowych oraz gwarantuje wysoką dostępność oferty.

Ceny zakupionych u nas wycieczek i usług dodatkowych są takie same, jak bezpośrednio w salonach sprzedaży organizatorów. Uwzględniamy wszystkie organizowane przez nich akcje promocyjne i zniżki oraz zakładamy i realizujemy karty stałego klienta uprawniające do rabatów i innych bonusów u touroperatorów.

 

Wyjątkowa jakość świadczonych usług

Zapewniamy naszym Klientom bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Pracownicy naszego biura tworzą stabilny i zgrany zespół wieloletnich ekspertów w turystyce. Dzięki budowaniu bliskich i opartych na zaufaniu relacji z gronem naszych stałych klientów, konsultanci doskonale znają ich potrzeby i podróżnicze marzenia, co pozwala na przygotowanie ofert najlepiej dopasowanych do ich oczekiwań i gwarantuje pełną satysfakcję z wypoczynku.

Nasi Klienci nie muszą się o nic martwić - od momentu dokonania rezerwacji aż do Państwa powrotu z wakacji cały czas sprawujemy indywidualną opiekę nad rezerwacją. Informujemy o wszelkich zmianach, jakie zachodzą w rezerwacji (zmiany i potwierdzenie godzin lotów, przekazanie dokumentów podróży), a także monitorujemy dla Państwa aktualne przepisy wjazdowe związane z wizami, czy obostrzeniami sanitarnymi.

 

Wysoka elastyczność i dostępność

Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe, oferując elastyczność w sposobie rezerwacji (możliwość rezerwacji osobistej lub w formie zdalnej) oraz płatności (płatność gotówkowa, przelew oraz terminal płatniczy).

 

NASZE NAGRODY

Profesjonalizm i wysoka jakość naszych usług znajdują odzwierciedlenie w licznych prestiżowych nagrodach oraz wyróżnieniach otrzymywanych od naszych kontrahentów. Za każdą zdobytą przez nas nagrodą kryją się dziesiątki udanych urlopów i Państwa satysfakcja.